Ny medlemsfordel: Lexolve

Grafill utvider nå tilbudet med juridisk bistand til våre medlemmer!

Lexolve

Som Grafill-medlem har du allerede tilgang til inntil to timers gratis rådgivning per sak fra Grafills advokater. Nå kan du i tillegg få halv pris på Lexolve første året.

Lexolve er en alt-i-ett juridisk plattform for både små og større bedrifter. Her finner du avtaler, digital signering, styremøter og selskapsprosesser, håndtering av aksjer, juridisk rådgivning, smart arkiv og advokathjelp på ett og samme sted. Gjennom Lexolve får ditt selskap mulighet til å løse det meste rundt avtalehåndtering selv: Fra å lage gode avtaler, signere dem og få varsel om fornyelser. Blant de avtaler Lexolve kan tilby, finner du aksjonæravtaler, aksjekjøpsavtaler, kunde- og leverandøravtaler, ansettelsesavtaler mv. I tillegg kan du også innen visse områder få steg-for-steg-hjelp, f.eks. med styrearbeid.

Grafill har inngått en partneravtale med Lexolve som gir alle våre medlemmer 50 % rabatt på Lexolves prisplaner. Du kan uansett teste ut Lexolve i én måned uten kostnad og forpliktelser.

Følg denne linken for å komme i gang, og oppgi GRAFILL i chatten for å ta i bruk tilbudet.