Grafill
Rosenkrantz gate 21 0160 Oslo 
Telefon 22 12 82 00 
grafill@grafill.no 
org nr 971 001 690

Åpningstid utstilling
man-fre 9-17 
torsdag 9-19 
lør-søn 12-16

Åpningstid kontor
man-fre 9-16

Utlistning av 8 personer

  • Lene Renneflott

    Daglig leder

    lene@grafill.no 917 48 937

    Lene tar du kontakt med om du har spørsmål rundt organisasjonen, Grafills kulturpolitiske arbeid, strategiske satsningsområder, vederlagsmidler og ved pressehenvendelser.

  • Christian Wadahl Uhlen

    Advokat

    christian@grafill.no 410 34 777

    Medlemmer kan kontakte Grafills advokat for juridisk bistand. Christian har ansvaret for vår juridiske rådgivningstjeneste, samt det generelle juridiske arbeidet i Grafill.

  • Vigdis Skogli

    Økonomi- og administrasjonssjef

    vigdis@grafill.no + 47 415 85 960

    Vigdis tar du kontakt med hvis du har spørsmål om medlemskontingent, fakturaer, betalinger eller andre spørsmål vedrørende økonomi.

  • Eva Boldermo Bergan

    Informasjonsansvarlig

    eva@grafill.no +47 997 04 302

    Eva tar du kontakt med om du har innspill og tips til Grafills nettsider, nyhetsbrev og sosiale medier, eller ved pressehenvendelser.

  • Benedicte Ebbesen Paulsen

    Prosjektansvarlig

    benedicte@grafill.no +47 982 57 701

    Benedicte tar du kontakt med hvis du har spørsmål rundt avtaler, konkurranser, stipend, Visuelt, ED Festival eller Young Lions.

  • Marianne Lind

    Prosjektansvarlig

    marianne@grafill.no +47 930 05 187

    Marianne tar du kontakt med om du har spørsmål rundt avtaler, konkurranser, Visuelt eller ED Festival.

  • Sarah Kaurin Jonassen

    Prosjektansvarlig

    sarah@grafill.no +47 909 66 732

    Sarah tar du kontakt med om du har spørsmål om arrangementer og utstillinger i R21, leiligheten til Grafill, faggrupper, lokallag og hjelp med ditt medlemskap.

  • Iwa N. Reiersen

    Prosjektansvarlig

    iwa@grafill.no +47 988 13 041

    Iwa tar du kontakt med dersom du har noen spørsmål til Årets vakreste Bøker, Årets tegneserie, Young Lions, medlemsfordeler, ditt eksisterende medlemskap eller hvis du ønsker å bli medlem i Grafill.