Søk plass på Grafills julemarked i desember før 22. oktober


Vi inviterer medlemmer til å lage Grafills eget julemarked,
9.-10. desember.
Grafill R21 Vindu 1000

Vi inviterer våre medlemmer til å søke om å få plass på Grafills eget julemarked. Julemarkedet vil finne sted i R21. Lokalet brukes vanligvis til utstillinger, foredrag, workshop og seminarer. Vi tømmer lokalene, og ønsker å fylle det med salgsstasjoner. Vi ønsker at besøkende får mulighet til å se hva våre medlemmer har til salgs, og forhåpentligvis kjøpe fine og unike julegaver.

For å delta må du sende oss en søknad hvor du forteller kort om deg selv, vise hva du skal selge, priser, samt link til nettside. Vi ønsker også å vite om du trenger veggplass, og om du eventuelt må lage merker på veggen for å kunne vise frem produktene dine på best mulig måte.

Kun fantasien setter grenser for hva det du kan selge, så lenge det er egenprodusert.

Det koster ingenting å selge på Grafills julemarked.

Frist for å sende inn søknad om å delta på julemarked er 22. oktober.

Søk om å delta her

Praktiske opplysninger som er fint å vite på forhånd:

• Du må være Grafill medlem for å søke.
• Julemarkedet er åpent kl.12.00-18.00, 9.-10.desember.
• Vi åpner dørene for dere en dag før for at dere kan sette alt på plass. Hvis ikke er vi allerede på plass kl.10.00 på markedsdagen for at du kan sette klart alle produkter.
• Du kan få tilgang på et bord, en stol/stoler og veggplass hvis du ønsker. Noen vegger i lokalet kan det lages merker i, mens andre vegger kan det ikke og ikke alle får tilgang til veggplass. Derfor er det viktig at du spesifiserer hva du trenger i søknaden.
• Det koster ikke deg noe å selge på dette markedet.
• Vi markedsfører deg og dine produkter på nettside og facebook.
• Vi ønsker at du signerer kontrakt slik at vi kan skape et godt profesjonelt samarbeid.
• Du står ansvarlig for at din stand ser estetisk bra ut og er godt presentert.
• Drikk så mye gløgg og kaffe du vil, men lunsj står du selv ansvarlig for.
• Kommer du langveis fra, står du selv økonomisk ansvarlig for reisen.
• Mer praktisk informasjon vil komme når du har fått plass på julemarkedet.